Data Urodzenia

21.07.2024

w Pu-Chatce

od 16.09.2024

Charakter

Wielki przytulak, energiczny, spragniony kontaktu z człowiekiem.

Miau! 👋 Jestem Nunu, jedyny chłopak w moim rodzeństwie! (Urodziłem się 21 lipca 2024). Do Pu-Chatki SOS Koty Mielec trafiłem 16 września 2024 roku razem z moją mamą Ritą i trzema siostrzyczkami: Mimi, Miką i Miją. Nasza mama przyprowadziła nas pod dom dobrej Pani Małgorzaty, bo byliśmy bardzo chorzy… 😥 Mieliśmy okropny koci katar, który zaatakował nasze oczka. Dwie siostrzyczki na początku nic nie widziały! Ja też miałem problemy. Trafiliśmy na kwarantannę, a potem do Pu-Chatki, gdzie Ciocie walczyły o nasze zdrowie. 💪

Dostawaliśmy mnóstwo kropelek, specjalny kwas hialuronowy i inne lekarstwa. Były chwile, że znowu łapał mnie katar… 😿 Moje siostry Mimi i Mija miały nawet specjalne operacje oczek (musiały potem nosić takie śmieszne kołnierze! 😉). Ja też miałem mieć operację na jednym oczku, ale… akurat tego dnia zacząłem kichać! 🤧 No co ja poradzę? 😉 Okazało się jednak po wizycie u specjalnego kociego okulisty, że operacja nie jest konieczna i że całkiem nieźle widzę tym moim lekko zamglonym, pirackim okiem! 👀 Funkcjonuję jak każdy inny kociak! Żeby wzmocnić moją odporność, bo byłem trochę chorowity, dostałem razem z innymi kotkami specjalny (i drogi!) lek Zylexis. Mam nadzieję, że teraz będę silny jak lew! 💪

Jaki jestem? 🤔 Kiedyś, jak byliśmy w klatce, byłem podobno delikatny, spokojny i grzeczny… Ale teraz, jak już czuję się lepiej i mam więcej swobody, pokazuję swoje prawdziwe oblicze! 😉 Jestem wesołym, rozkosznym i trochę szalonym kociakiem! 🤪 Uwielbiam się bawić, gonić za piłeczką i… moim ulubionym miejscem do zabawy i odpoczynku jest… zlew! 🛁 Taka moja mini-kawalerka! 😉 Lubię się tam taplać wodą i bić z rodzeństwem (kiedy jeszcze tu były). A co kocham najbardziej na świecie (oprócz zabawy w zlewie)? SERDUSZKA drobiowe! ❤️🐔 Mniam! Rzucam się na nie jak prawdziwy pirat na skarb! 😂

Jestem zdrowym kociakiem! Zgodziłem się (prawie dobrowolnie 😉) na kastrację w marcu, jestem zaszczepiony, odrobaczony i mam negatywne testy FeLV/FIV. ✅ Jestem gotowy na podbój Twojego serca i domu! 🏡

Szukam kogoś, kto pokocha takiego uroczego pirata jak ja! 🥰 Kogoś, kto nie przestraszy się mojego lekko zamglonego oczka, ale zobaczy we mnie wspaniałego towarzysza do zabaw i przytulania. Kogoś, kto doceni moją energię i radość życia, którą odzyskałem po ciężkich chwilach. Może nawet pozwolisz mi czasem pobawić się w zlewie? 😉 Obiecuję mnóstwo mruczenia i kociej miłości w zamian! ❤️

Pogłaszcz, pobaw się ze mną! Może to właśnie Ty jesteś moim przeznaczeniem? 🤗

My też szukamy domu!

Florek

Amor

Rita

Inne koty też
czekają na adopcję