Wszystkim naszym kotom zapewniamy:

🐾 odrobaczenie i odpchlenie na wejściu

🐾 testy na FeLV/FIV (jeżeli przy zdjęciu kota nie ma żadnych informacji o testach, oznacza to że wyniki danego kota są ujemne (to dobrze 😀)

🐾 różnorodne badania, leczenie i zabiegi chirurgiczne w razie konieczności

🐾 szczepienia

🐾 kastrację gdy pozwala na to ich wiek

Ponieważ nie wyrabiamy się czasowo, aby publikować na bieżąco opisy wszystkich kotów, to przede wszystkim staramy się przedstawiać zdjęcia kotów do adopcji, a w ogłoszeniach na Facebooku można znaleźć na ich temat więcej informacji.

Nasze koty mają bezpieczne, ciepłe miejsce, karmę, kontakt z nami, ale to nie oznacza, że nie potrzebują domu. Jeśli kot znajdzie dom, zwalnia się miejsce dla kolejnego. To że kot jest u nas i jest bezpieczny, nie oznacza że może u nas zostać na zawsze. Kochamy je i ciężko nam się z nimi rozstawać, ale zdajemy sobie sprawę że wkrótce nie będziemy mogły pomóc ani jednemu kotu.

Dlatego prosimy – jeśli rozważacie adopcję albo znacie kogoś kto szuka kota, zgłoście się do nas. Koty czekają, a jeśli będzie ich coraz więcej niedługo nie będziemy w stanie przyjąć żadnego kota. Adoptując kota bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego zdrowie i życie. Koty trafiają do nas po różnych przejściach, są leczone, ale nie są badane na wszystkie możliwe choroby i dolegliwości.

Wszystko co robimy dla kotów jest możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu. Dziękujemy Wam za to z całego serca ️ Nie otrzymujemy żadnej pomocy finansowej od miasta, nasze koty żyją i są leczone dzięki Wam. Można je wspomóc przekazując 1% podatku (KRS: 0000882077) lub darowiznę – jednorazową albo w formie stałego zlecenia (nawet 5 zł miesięcznie to dużo!) na rachunek naszego stowarzyszenia:

SOS KOTY Mielec 
BNP Paribas Bank Polska S.A.

82 1600 1462 1817 5550 1000 0001

dopisek: Darowizna

IBAN: PL 82 1600 1462 1817 5550 1000 0001
SWIFT/BIC: PPABPLPK

PayPal: poczta@soskoty.mielec.pl

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/soskotymielec