Kupujesz w Zooplus? Kliknij w baner,

zrób zakupy, a 5% wartości zakupów trafi do bezdomnych mieleckich kotów :-)

Jeżeli nie widzisz banera to wyłącz blokowanie reklam w swojej przeglądarce dla naszej strony, dziękujemy!

Nowy klient dostanie 5% rabatu na zakupy

A A A

Często namawiamy osoby szukające kotka w schronisku, do przygarnięcia sierotek  dwupaku i to nie jest żadna adopcyjna propaganda ;) Jak osoby mocno zakocone, a więc już doświadczone, wiemy ile radości, ile zabawy, ile pięknych momentów można przeżyć przebywając w kociej gromadce. A zwłaszcza, kiedy jest to rodzeństwo, zżyte ze sobą i połączone wyjątkową więzią. Już od samych obserwacji poczynań maluchów serce rośnie . A czy, w dzisiejszych stresujących czasach, nie jest nam potrzebne oderwanie się od rzeczywistości, kompletne wyciszenie? Dajemy im podwójne szczęście i to samo one dają nam. Zupełnie bezinteresownie. Poza tym mają siebie, gdy nas nie ma w domu. 

Adopcja Domi i Izy jest takim przykładem, kiedy Państwo, którzy przyszli po jednego kotka, po naszej namowie i chwili wahania, zdecydowali, że zabiorą dwie istotki. 

Teraz Pani Beata pisze "  Kotki są cudowne 😍 Na początku były bardzo bojaźliwe, niechętnie dawały się głaskać, a każdy stukot powodował, że chowały się pod kanapę 😔 
Ale wystarczyło tylko trochę czasu i okazało się, że to wyjątkowe pieszczochy 😍 Chodzą za nami krok w krok, przynoszą zabawki by się z nimi bawić (wcześniej nie wiedziałam, że kotki umieją aportować). Nikt ich tego nie uczył 😉 Cieszę się bardzo, że doradzono nam wziąć "dwupak" bo naprawdę są urocze." 

Bardzo nas cieszą takie słowa :)