Kupujesz w Zooplus? Kliknij w baner,

zrób zakupy, a 5% wartości zakupów trafi do bezdomnych mieleckich kotów :-)

Jeżeli nie widzisz banera to wyłącz blokowanie reklam w swojej przeglądarce dla naszej strony, dziękujemy!

Nowy klient dostanie 5% rabatu na zakupy

A A A

Krok 1. Wybór zwierzaka
Jeśli chcesz adoptować kota możesz najpierw przejrzeć zdjęcia zwierząt do adopcji ze strony https://soskoty.mielec.pl/koty-do-adopcji lub https://www.facebook.com/soskotymielec/ i zapoznać się kotami.

Krok 2. Formalnościi
Bardzo zależy nam, żeby zwierzęta trafiły w dobre ręce, więc przed adopcją wymagamy wypełnienia ankiety. Ankietę można wypełnić i wysłać on-line, lub pobrać Ankietę i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok 3. Kontakt
Po wypełnieniu ankiety kontaktujemy się telefonicznie, umawiamy się na dalsze kroki. Możesz do nas zadzwonić albo my zadzwonimy do Ciebie. Adopcje prowadzą wolontariusze, więc prosimy Cię o cierpliwość. Staramy się oddzwaniać jak najszybciej.
Adopcje kotów: 517 660 181

Krok 4. Odbiór i podpisanie umowy
Przed wydaniem, zwierzak z naszego stowarzyszenia jest badany przez weterynarza i chipowany. Adoptujący otrzymuje historię wizyt od lekarza weterynarii.
Przy odbieraniu zwierzaka podpisujemy umowę adopcyjną. Wszystkie nasze dorosłe zwierzaki są poddawane sterylizacji w trakcie pobytu w stowarzyszeniu. Jeśli adoptujesz malucha zbyt młodego na zabieg, to za jego późniejszą sterylizację odpowiedzialny jesteś Ty, więc prosimy Cię o podpisanie zobowiązania do późniejszej sterylizacji. Sterylizacja jest bardzo ważna, to jedyny sposób na ograniczanie populacji niechcianych zwierząt.

Krok 5. Szczęśliwa podróż do nowego domu
Adoptując zwierzaka robisz coś naprawdę dobrego! Adoptuj odpowiedzialnie, zwierzaka bierzesz na całe jego życie.

Telefon w sprawie adopcji 517 660 181