Czaruś

czrny kotek Czaruś Mielec Pu-Chatka

Data Urodzenia

07.12.2021

w Pu-Chatce

od 07.12.2023

Charakter

Cześć Ludzie! 👋 Nazywam się Czaruś i jestem pięknym, dużym, czarnym jak noc kocurkiem o błyszczącym futerku i (podobno!) miękkim serduszku! ❤️ Urodziłem się 7 grudnia 2021 roku 😉 Piszę do Was z mojego domu tymczasowego, gdzie mieszkam dzięki super Ciociom z Pu-Chatki SOS Koty Mielec.

Moja historia? Cóż, przez jakiś czas byłem celebrytą z parkingu pod Lidlem i McDonaldem! 🍔 Ludzie mnie dokarmiali (Ciocie z Pu-Chatki też!), mówiłem im głośno „dzień dobry” (i „daj jeść!” 😉), a nawet było o mnie głośno na Facebooku! Obiecywano mi domy, złote góry… ale jakoś nic z tego nie wyszło. 😔 Pewnie byłem bezdomny, bo bardzo lubię ludzi – może ktoś mnie porzucił, a może się zgubiłem? Kto to wie… W każdym razie nadeszły straszne mrozy 🥶, a ja pojawiłem się w miejscu karmienia z… soplami lodu na ogonie! 🧊 Brrr! Wtedy Ciocie z Pu-Chatki powiedziały „dość!” i zabrały mnie do ciepłej Pu-Chatki (to było dokładnie w moje drugie urodziny! 🎉).

Od razu trafiłem do weterynarza, zostałem wykastrowany i przebadany. Okazało się, że jestem zdrowy jak ryba (tfu! jak kot! 😉), a testy FeLV/FIV mam ujemne! ✅ Super! Ale… okazało się też, że choć jestem łagodny i nie szukam zwady, to bardzo stresuje mnie towarzystwo innych kotów w zamkniętym pomieszczeniu. 😥 Czułem się niepewnie, byłem traktowany jak konkurencja i najchętniej chowałem się w klatce, która była moim azylem… Dlatego Ciocie znalazły mi wspaniały dom tymczasowy u jednej z nich, gdzie mogę w spokoju czekać na Ciebie! 🥰

Jaki jestem? Przede wszystkim jestem KOTEM PROLUDZKIM! ❤️ Ludzi kocham ponad wszystko i zdecydowanie wolę ich towarzystwo od kociego. 😉 Jestem łagodny, wrażliwy i bardzo dostojny (w końcu jestem Czaruś! 😎). Kiedy poświęcasz mi uwagę, całe moje czarne futerko aż promienieje z radości! ✨ Uwielbiam głaskanie, przytulanie i bycie blisko człowieka. Mam naprawdę miękkie serduszko i mnóstwo miłości do oddania! ❤️

Szukam wyjątkowego domu… 🏡 Takiego, w którym będę mógł być JEDYNYM KOTEM! 👑 Tak, wiem, to specjalne wymaganie, ale tylko w takim domu będę czuł się naprawdę bezpiecznie i szczęśliwie. Marzę o człowieku, który zakocha się w moim błyszczącym futerku i miękkim serduszku, który da mi całą swoją uwagę i miłość. ❤️ Obiecuję odwdzięczyć się najpiękniejszym mruczeniem i towarzystwem na dobre i na złe! 🥰

No dobrze, kończę już te moje czarujące opowieści! 😉 Czekam na Twój ruch! Przyjdziesz po mnie? 🥰

My też szukamy domu!

Matylda

Irenka

bura kicia Mielec

Agusia

Inne koty też
czekają na adopcję