Kupujesz w zooplus? Kliknij w baner,

zrób zakupy a 5% wartości zakupów trafi do bezdomnych mieleckich kotów

Jeżeli nie widzisz banera to wyłącz blokowanie reklam w swojej przeglądarce dla naszej strony, dziękujemy.

Nowy klient dostanie 5% rabatu na zakupy

KRS.jpg
A A A

Z dniem 16.11.2017 SOS KOTY Mielec zostało zarejestrowane w Starostwie Powiatowym jako stowarzyszenie. Zatem działamy oficjalnie. Oczywiście to tylko formalna zmiana, nadal będziemy działać jak dotąd, w trosce o dobro kotów niczyich! Zarówno tych schroniskowych jak i i tych ulicznych.
Jesteśmy „na swoim”, a co za tym idzie, posiadamy również własne, niezależne konto bankowe. I tu prosimy osoby, które cyklicznie przekazują darowizny dla SOS KOTY Mielec, o zweryfikowane numeru konta do przelewów.

Od teraz wszelkie wpłaty dla SOS KOTY Mielec, KONIECZNIE z dopiskiem DAROWIZNA, prosimy wpłacać na numer: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A. : 82 1600 1462 1817 5550 1000 0001

To nam daje swobodę bieżącej aktualizacji wpłat darczyńców, a Was zwalnia to od pilnowania adnotacji w tytule przelewu Darowizna KOTY. Teraz każda wpłata na konto SOS, czy to za bazarek, licytację, czy kalendarz charytatywny będzie z tytułem DAROWIZNA:)  Kwoty darowizny można odliczyć od podstawy opodatkowania (dochodu) w rocznym zeznaniu podatkowym PIT :)
Informujemy również, że dniem 01.12.2017 przestajemy korzystać z uprzejmości fundacji i jej konta bankowego. Dlatego informujemy, że od tego momentu wpłaty z dopiskiem „Koty” lub z tytułem sugerującym pomoc dla kotów dokonane na poprzedni numer konta będą przeznaczane na cele statutowe Fundacji Animals Mielec. 

Nasze stowarzyszenie istnieje już 2 lata, dlatego mogło ubiegać się o przyznanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co wiązało się m.in. z przedstawieniem całej naszej działalności i dokonań w tym okresie 💪. I najwyraźniej zasłużyliśmy na miano Organizacji Pożytku Publicznego, bo oto ogłaszamy wszem i wobec, że SOS KOTY Mielec uzyskało status OPP i zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000816252.To dla nas wspaniała wiadomość, bo poza innymi przywilejami (i obowiązkami), mamy prawo od 1 stycznia 2020 roku uzyskiwać 1% podatku, dlatego prosimy 🙏– pamiętajcie o nas, czyli o kotach pod naszą opieką. Dzięki Waszemu 1% możecie sprawić, że będziemy mogli pomagać jeszcze większej ilości kotów. A to stwarza być może nowe możliwości rozszerzenia naszej działalności.


Przy okazji, jak zawsze gorąco Wam dziękujemy za zaangażowania i wszelkie wsparcie dla kociaków. Bez Was, naprawdę ciężko by było ! Bądźcie z nami nadal 
SOS KOTY Mielec.