Karolcia

Druga szansa dla maleńkiej wojowniczki – pomóż nam napisać szczęśliwe zakończenie tej historii

Los bywa przewrotny, a życie potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Pewnej nocy, telefon od Pana Pawła przywołał wspomnienia sprzed dwóch lat – historię Pawełka, kota uratowanego z pobocza drogi z niemal oderwaną żuchwą. Teraz, historia zatoczyła koło, a na drodze Pana Pawła pojawiła się kolejna potrzebująca dusza – ciężarna kotka ze złamaną żuchwą i zdartymi łapkami.

Dzięki szybkiej reakcji Pana Pawła, Pana Norberta oraz Pani Karoliny, kotka trafiła do lecznicy, gdzie przeszła skomplikowaną operację. Choć jej stan był krytyczny, a aborcja ze względu na ciążę niemożliwa, maleńka wojowniczka się nie poddała. Po dwóch dniach walki o życie zaczęła jeść, pić i powoli wracać do sił. Mimo ogromnego strachu, w jej oczach tli się iskierka nadziei na lepsze jutro.

Tydzień po wypadku: Karolcia, bo tak nazwaliśmy naszą dzielną pacjentkę, robi postępy w powrocie do zdrowia. Rana po operacji goi się dobrze, a Karolcia powoli odzyskuje siły. Niestety, trauma wypadku odcisnęła na niej swoje piętno. Karolcia jest bardzo wystraszona, unika kontaktu z ludźmi i chowa się w najciemniejszych zakamarkach. Choć pozwala się głaskać i brać na ręce, strach paraliżuje ją na każdym kroku.

Potrzebujemy Twojej pomocy: Marzymy o tym, aby Karolcia trafiła do kochającego domu tymczasowego, gdzie w spokoju i otoczeniu troskliwych opiekunów mogłaby dojść do siebie. Szukamy osoby doświadczonej w opiece nad kotami, która zapewni Karolci bezpieczną przystań i pomoże jej odbudować zaufanie do ludzi. Dom bez innych kotów lub z możliwością odizolowania Karolci byłby idealny.

Wsparcie finansowe: Koszty operacji, leczenia i specjalistycznej suplementacji (Nutribound) przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nutribound to preparat, który dostarcza Karolci niezbędnych składników odżywczych, których nie jest w stanie przyjmować z pokarmem ze względu na swój stan. Dlatego zwracamy się do Ciebie – miłośnika zwierząt, wrażliwego serca – z prośbą o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliży nas do celu, jakim jest zapewnienie Karolci godnego życia. Możesz również pomóc przekazując preparat Nutribound lub inną karmę przeznaczoną dla kotów w okresie rekonwalescencji.

Razem możemy zdziałać cuda! Twoja pomoc to nie tylko szansa na powrót do zdrowia dla Karolci, ale także nadzieja na lepszą przyszłość dla jej nienarodzonych jeszcze kociąt.

Nie bądź obojętny – dołącz do nas i podaruj Karolci drugą szansę na szczęście!

Link do wpłaty: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotkazdrogi-sos