Bijemy REKORD GUINNESSA!

Kochani! Przed nami wielkie zadanie i wyzwanie! Wszystko po to, aby pomóc naszym kotom ❤️ Dla ich ratowania zrobimy wszystko, dlatego: USTANAWIAMY POLSKI REKORD GUINNESSA DLA KOTÓW! W środę 17 lutego 2021 r. – w Międzynarodowym Dniu KOTA – nasze malutkie stowarzyszenie podejmie oficjalną próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa (Guinness World Record), ustanowionego przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ – Światowy Program Żywnościowy. Ten rekord to: najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin, obecnie wynosi 105 803 osoby.

Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie nasza zbiórka, której celem będzie pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy kto wpłaci chociaż złotówkę na akcję, pomoże nam pobić rekord. Potrzebna nam jest ilość osób, które wpłacą datek, nie wysokość datku.Zbieramy wszystkie siły, prosimy znajomych i nieznajomych z Polski i całego świata o wsparcie nas w tym dniu.

Zależy nam na pomocy osób znanych i lubianych, które tego dnia udostępnią na swoich stronach na Facebooku/Instagramie/stronie www post z informacją o akcji.

Potrzebne nam jest również wsparcie mediów, które nagłośnią bicie rekordu Guinnessa i 17 lutego poinformują o naszej akcji.

Mamy już pierwsze DUŻE wsparcie, ale o nim dowiecie się w najbliższy weekend.

#guinnessworldrecords